Świetlica Żołędowo

ul. Leona Wyczółkowskiego 2,  Żołędowo

Numer telefonu: 601827018

kultura_swietlicazoledowo@gok-osielsko.eu

Opiekun świetlicy: Łukasz Lesiński

Godziny otwarcia świetlicy:

  • poniedziałek   12 00 - 20 00
  • wtorek            12 00 - 20 00
  • środa              12 00 - 20 00
  • czwartek         12 00 - 20 00
  • piątek             12 00 - 20 00

 

Ze względu na różnorodny charakter pracy instruktora, godziny otwarcia świetlicy mogą  ulegać zmianie w danym miesiącu. Aktualny grafik na bieżący miesiąc umieszczony jest na tablicy informacyjnej przed świetlicą. 

Świetlica prowadzi działania w zakresie kulturalno-oświatowym. Proponujemy młodzieży szereg zajęć umożliwiających rozwijanie swoich zainteresowań i pasji poprzez między innymi zajęcia wokalne i plastyczne. Dodatkowo jesteśmy także w trakcie tworzenia grupy tanecznej skupionej na hip-hop dance. Nieodłącznym elementem pracy świetlicy są zajęcia stałe do których należą warsztaty z robotyki, zajęcia plastyczne, karate czy nauka gry na gitarze.

Oprócz wspomnianych zajęć skierowanych do najmłodszych mieszkańców naszej gminy zapraszamy do uczestniczenia w zajęciach z jogi lub warsztatach dietetycznych. Wszyscy mogą korzystać z atrakcji, które proponuje świetlica: bilard, tenis stołowy, stół do piłkarzyków, x-box, salę komputerową, siłownię zewnętrzną, boisko do siatkówki plażowej oraz sprzęt do uprawiania sreet-workout. W świetlicy odbywają się również spotkania klubu seniora, Koła Gospodyń Wiejskich. Organizujemy konkursy karaoke, turniej siatkówki plażowej oraz tenisa stołowego.