Zajęcia szachowe - 52 381 35 67

Zajęcia dla dzieci i młodzieży prowadzi  Jarosław Paprocki akademicki Mistrz Polski, mistrz województwa kujawsko – pomorskiego w 2017 roku został trenerem młodzieży szachowej w Gminnym Ośrodku Kultury i Świetlicy w Niemczu.

Przygoda Jarosława z szachami rozpoczęła się w ostatniej klasie szkoły podstawowej, w sekcji szachowej ówczesnego klubu Apator Toruń, pod okiem Włodzimierza Strzemkowskiego. Pierwszy turniej szachowy to Indywidualne Mistrzostwa Zespołu Szkół Ekonomicznych w Toruniu 26 października 1995 roku zakończył na 6 miejscu. W kolejnych latach trzykrotnie zwyciężał w tych zawodach. Lata studiów na marketingu i zarządzaniu UMK
Toruń  to okres największych sukcesów:  Złoty medal w klasyfikacji uniwersytetów i srebrny  w klasyfikacji ogólnej Akademickich Mistrzostw Polski w drużynie Uniwersytetu Mikołaja Kopernika ( 2003 r. Olsztyn). Jarosław Paprocki to aktualny mistrz województwa kujawsko – pomorskiego. Posiada kategorię szachową kandydata na mistrza krajowego z jedną normą na mistrza (K +).  Należy do klubu PKS Wiatrak Bydgoszcz, posiada uprawnienia instruktora szachowego i II klasę sędziowską. Dotychczas prowadził zajęcia szachowe dla CKK Wiatrak w Bydgoszczy.